Propuštena prilika
Dramatično na Pecari: Široki i Radnik odigrali neriješeno 2:2
0
9

Blizu dvije tisuće gledatelja došlo je na tribine Pecare kako bi pogledali utakmicu 20. kola Premijer lige BiH između Širokog i Radnika iz Bijeljine. Široki je dobro započeo utakmicu te je od početka pritiskao redove gostiju. Takva igra urodila je plodom već u 17. minuti kad je Zlomislić euroglom sa najmanje dvadeset i pet metra zabio za vodstvo domaćih. S tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme uz pljesak navijača s tribina.

Drugo poluvrijeme gosti odmah poravnavaju na 1.1 golom Stojanovića što donosi dekoncentaciju u igru domaćih pa su u 79. minuti primili i drugi gol (Đurić). Da stvar bude još gora za nogometaše Širokog mladi Luka Menalo dobio je crveni karton tek što je ušao u igru. No, ipak nakon svega i vodstva gostiju Široki se ne predaje a Čabraja u 84. minuti poravnava na 2:2. Zadnjih nekoliko minuta igralo se na oba gola i prava sportska sreća je pratila domaće jer su gosti iz nekoliko odličnih prilika mogli doći do pobjede.