Ante Rebić

Tako je, majstore! Rebić opet zabio gol, zna se tko je glavni

Zlatanu Ibrahimoviću poništen je gol u prvom poluvremenu zbog igranja rukom premda se u usporenoj snimci vidi da je bila uz tijelo. No, nepravdu je ispravio... A tko drugi nego Ante Rebić! Zabio je za vodstvo Milana 1-0 kod Fiorentine u sklopu 25. kola Serie A prije nego je Pulgar iz penala postavio konačnih 1-1 u 85. minuti.

Ante Rebić još jednom dokazao da igra u vrhunskoj formi; zabio za pobjedu protiv Torina

AC Milan ovog ponedjeljka odradio je svoju prvenstvenu obvezu 24. kola, a gost na San Siru bio je Torino. Jedini pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Ante Rebić

Nogometaši Milana u 24. kolu talijanske Serie A domaćini su Torinu. 'Crveno-crni' od dolaska Zlatana Ibrahimovića igraju sve bolje i bolje, ali veliki doprinos u njihovoj uzlaznoj putanji ima i hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Ante Rebić zabio i Juventusu i pokazao svima da je veliko pojačanje i pravi golgeter

U prvoj polufinalnoj utakmici Talijanskog nogometnog kupa Milan i Juventus su na San Siru odigrali 1:1

Milan svoju slabu sezonu u prvenstvu može spasiti utješnom nagradom – osvajanjem Kupa, ali na tome putu mu stoji najteži mogući suparnik, aktualni prvak Juventus. U prvih 90 minuta 'rossoneri' nisu slomili velikog rivala iako su bili blizu pa će odluka pasti 4. ožujka u Torinu.

Milan tako niti desetu utakmicu u nizu nije uspio pobijediti Juventus. Međutim, ovoga puta barem nije izgubio kao u zadnjih devet susreta.

Odlične Rebićeve partije više nisu slučajnost, Milan izborio polufinale

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je asistent za prvi pogodak Milana u 4:2 (1:1, 2:2) pobjedi protiv Torina nakon produžetka u četvrtfinalu Talijanskog kupa.

Rebić je u 12. minuti probio lijevi bok i potom odličnom prizemnom loptom uposlio Bonaventuru koji je doveo Milan u vodstvo od 1:0.

Ante Rebić već drugu utakmicu zaredom osigurao pobjedu Milanu

Hrvatski reprezentativac i napadač AC Milana, Ante Rebić, napokon je proigrao a nakon dva gola Udineseu, ovog je petka zabio i gol Bresciji

Rebić se najbolje snašao u gužvi pred domaćim vratima te s četiri metra poslao loptu u mrežu.

Bio je to njegov treći pogodak u dresu Milana ove sezone, a sva tri je postigao u posljednja dva nastupa, prije pet je dana bio dvostruki strijelac u 3:2 domaćoj pobjedi protiv Udinesea, a i u toj je utakmici postigao pobjednički pogodak i to u sudačkoj nadoknadi.

Ante Rebić zabio dvaput a u 93. minuti pogodio za veliku pobjedu Milana i erupciju navijača na San Siru

Ekipa Milana pobijedila je Udinese u meču 20. kola italijanske Serije A rezultatom 3:2 pogotkom koji je u 93. minuti postigao Ante Rebić.
Udinese je puno bolje otvorio meč i već u 6. minuti gosti stižu do vodstva. Golman Milana Gianluigi Donnarumma loše je procijenio jednu loptu, pogriješio je nakon istrčavanja, a njegovu lošu reakciju iskoristio je Larsen koji pogađa za 0:1.

Do poluvremena je Milan imao dvije prilike, no Ibrahimović i Leao nisu bili precizni pa se na pauzu otišlo s minimalnom prednošću gostiju.

Pioli otkrio 'Zvijer iz Vinjana': Rebić glavni adut 'rossonera'

U Fiorentini su bili zajedno mjesec dana. Kad je naš napadač u ljeto 2017. vidio da ga Pioli smatra tek pričuvom vratio se na posudbu u Eintracht. Gazzetta tvrdi: Rebić je sada Piolijeva udarna igla

U ljeto 2017. Ante Rebić (26) vratio se u Fiorentinu sa jednogodišnje posudbe u Eintrachtu. Kad je odlazio u Frankfurt na klupi je ostavio Portugalca Paula Sousu, a na povratku ga je dočekao trener Stefano Pioli (53).