Ante Rebić

Ante Rebić zabio dvaput a u 93. minuti pogodio za veliku pobjedu Milana i erupciju navijača na San Siru

Ekipa Milana pobijedila je Udinese u meču 20. kola italijanske Serije A rezultatom 3:2 pogotkom koji je u 93. minuti postigao Ante Rebić.
Udinese je puno bolje otvorio meč i već u 6. minuti gosti stižu do vodstva. Golman Milana Gianluigi Donnarumma loše je procijenio jednu loptu, pogriješio je nakon istrčavanja, a njegovu lošu reakciju iskoristio je Larsen koji pogađa za 0:1.

Do poluvremena je Milan imao dvije prilike, no Ibrahimović i Leao nisu bili precizni pa se na pauzu otišlo s minimalnom prednošću gostiju.

Pioli otkrio 'Zvijer iz Vinjana': Rebić glavni adut 'rossonera'

U Fiorentini su bili zajedno mjesec dana. Kad je naš napadač u ljeto 2017. vidio da ga Pioli smatra tek pričuvom vratio se na posudbu u Eintracht. Gazzetta tvrdi: Rebić je sada Piolijeva udarna igla

U ljeto 2017. Ante Rebić (26) vratio se u Fiorentinu sa jednogodišnje posudbe u Eintrachtu. Kad je odlazio u Frankfurt na klupi je ostavio Portugalca Paula Sousu, a na povratku ga je dočekao trener Stefano Pioli (53).

Rebić debitirao za Milan: Brzo je oduševio majstorskim potezima

Očajno prvo poluvrijeme Milana kod Verone Ivana Jurića natjeralo je Marca Giampaola na promjene. Rossoneri su na koncu slavili 1-0, ali brzinu više u igri donio je Ante Rebić ulaskom odmah na početku drugog dijela.

Rebić je debitirao već u prvoj utakmici nakon dolaska u Milano i odmah pokazao da će biti veliko pojačanje. Trebalo mu je desetak minuta da se adaptira, lopte su se do tada odbijale od njega, no nije mu za zamjeriti. Jednom kada je osjetio sigurnost, kada se malo opustio, pokazao je dio svoje čarolije.

Rebićev šou u Kupu: U 13 min. dao tri gola i spasio Eintracht

Ante Rebić krenuo je trpati! Hrvatski reprezentativac zasjao je u prvom kolu Njemačkog kupa s kojim Nijemci najavljuju bundesligašku sezonu postigavši tri gola na gostovanju kod trećeligaša Mannheima.

Eintracht je bio u problemu, velikom problemu budući da su domaćini poveli s 2-0 već u 11. minuti, oba je gola zabio Valmir Sulejmani. Kamada i Kostić vratili su goste iz Frankfurta u igru do poluvremenu, a u 73. za novo Mannheimovo vodstvo precizan je bio Marx.

Inter opet kreće po Rebića, a cijena transfera trebala bi biti 40 milijuna eura

Sky Sport Italija javlja da je Inter ponovno zagrizao za našeg Antu Rebića nakon što se i trakavica s Edinom Džekom dodatno zakomplicirala. Iako Rebić nije isti tip igrača kao spomenuti Džeko, kvaliteta momčadi dodatno bi se podignula njegovim dolaskom.

Antonio Conte poklonik je neumornih, tehnički potkovanih nogometaša s istaknutom taktičkom inteligencijom, a u taj profil savršeno se uklapa napadač Eintrachta iz Frankfurta. Inter je za njega spreman izdvojiti 40 milijuna eura, pišu Talijani., javlja 24sata.hr