HŠK Zrinjski

Hari Vukas nije više trener Zrinjskog

HŠK Zrinjski službeno potvrđuje raskid suradnje sa šefom stručnog stožera Harijem Vukasom. Iza hrvatskog trenera su 23 službene utakmice na klupi prve momčadi, a u njima je upisao trinaest pobjeda, tri remija i sedam poraza. HŠK Zrinjski se zahvaljuje gospodinu Vukasu na suradnji te mu želi puno sreće u nastavku karijere.

Senzacija u Mostaru! Zrinjski u 111. minuti izbacio Nizozemce

Mostar slavi! Zrinjski je s ukupnih 3-2 pobijedio nizozemski Utrecht i izborio treće pretkolo Europske lige! Nizozemci su bili veliki favoriti prije obje utakmice, a doprvak BiH je izašao neporažen iz dva susreta

Nevjerojatno! Mostar u ovim trenucima gori! Zrinjski je uspio proći u treće pretkolo Europske lige pobjedom u produžecima nad favoriziranim Utrechtom iz Nizozemske. Do ogromnog uspjeha doveo ih je Hari Vukas, bivši trener Hajduka.

U gradskom derbiju Zrinjski pobijedio Veleža 1:0

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su na stadionu Pod Bijelim brijegom u velikom mostarskom derbiju u okviru drugog kola Premijer lige BiH ekipu Veleža minimalnim rezultatom 1:0.

Zrinjski do pobjede dolazi u 54. minuti kada je imao opasan napad, stvorila se gužva u šesnaestercu gostiju, a lopta je na kraju došla dokapetana gostiju  Zvonića. Nespretnom reakcijom poslao je loptu u mrežu za veliko slavlje nekoliko tisuća domaćih navijača, javlja pogled.ba

Zrinjski uvjerljivom pobjedom protutnjao Skopljem

Zrinjski Mostar jednom je nogom u drugom pretkolu Europske lige nakon što su pobijedili Akademiju Pandev 3-0.

Utakmicu u Skoplju "plemići" su otvorili napadački. Već u drugoj minuti Staniša Mandić izlazi pred golmana Akademije, ali ne uspijeva zabiti gol. No, već deset minuta kasnije na semaforu se promijenio rezultat. Kadušić je uputio odličan centaršut, a najviši u kaznenom prostoru bio je Irfan Hadžić koji glavom postiže gol za 1-0.

Zrinjski s igračem manje pobjedio Željezničar

Veliki derbi u 26. kolu Premijer lige BiH odigrali su u Mostaru aktualni prvak Zrinjski i Željezničar, a na kraju je domaći tim slavio pobjedu rezultatom 1:0, piše Sportsport.ba.  Miran uvod u utakmicu vidjeli smo u Mostaru. Nije se ništa posebno događalo u početnih 15-ak minuta, a prvi koji je prijetio golu bio je FK Željezničar. Igrala se 19. minuta kada je Mujezinović uputio udarac prema golu, ali pravo u Brkića. Četiri minute kasnije gosti su imali novu akciju.

Slišković: Dobro će osjetiti na svojim džepovima jer njihovo ponašanje ne priliči igraču Zrinjskog

Trener FK Sarajevo zadovoljan je igrom svog tima nakon pobjede protiv Zrinjskog sa 4:2, u derbiju 6. kola Premijer lige BiH.

Musemić je nakon susreta naglasio da su njegovi igrači odigrali pametno i dočekali svoje šanse.

- Čekali smo i dočekali svoje šanse, igrali smo pametno. Bili smo bolji i s istim brojem igrača na terenu, iako je bilo taktičke nediscipline. Pravili smo greške zbog želje za novim golovima. Čestitam igračima, ali moraju biti pametniji i oprezniji u ovakvim utakmicama - rekao je Musemić.