HŠK Zrinjski

Donosimo objavu klupskih financijskih informacija HŠK Zrinjski Mostar

U skladu sa Člankom 47.a (točke a. i b.) Pravilnika o licenciranju klubova za sudjelovanje u UEFA klupskim natjecanjima svi klubovi koji su
aplicirali za licencu za sezonu 2020/2021 dužni su objaviti sljedeće klupske financijske informacije:

1. Mišljenje nezavisnog revizora o reviziji financijskih izvješća za 2019. godinu;

Hari Vukas nije više trener Zrinjskog

HŠK Zrinjski službeno potvrđuje raskid suradnje sa šefom stručnog stožera Harijem Vukasom. Iza hrvatskog trenera su 23 službene utakmice na klupi prve momčadi, a u njima je upisao trinaest pobjeda, tri remija i sedam poraza. HŠK Zrinjski se zahvaljuje gospodinu Vukasu na suradnji te mu želi puno sreće u nastavku karijere.

Senzacija u Mostaru! Zrinjski u 111. minuti izbacio Nizozemce

Mostar slavi! Zrinjski je s ukupnih 3-2 pobijedio nizozemski Utrecht i izborio treće pretkolo Europske lige! Nizozemci su bili veliki favoriti prije obje utakmice, a doprvak BiH je izašao neporažen iz dva susreta

Nevjerojatno! Mostar u ovim trenucima gori! Zrinjski je uspio proći u treće pretkolo Europske lige pobjedom u produžecima nad favoriziranim Utrechtom iz Nizozemske. Do ogromnog uspjeha doveo ih je Hari Vukas, bivši trener Hajduka.

U gradskom derbiju Zrinjski pobijedio Veleža 1:0

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su na stadionu Pod Bijelim brijegom u velikom mostarskom derbiju u okviru drugog kola Premijer lige BiH ekipu Veleža minimalnim rezultatom 1:0.

Zrinjski do pobjede dolazi u 54. minuti kada je imao opasan napad, stvorila se gužva u šesnaestercu gostiju, a lopta je na kraju došla dokapetana gostiju  Zvonića. Nespretnom reakcijom poslao je loptu u mrežu za veliko slavlje nekoliko tisuća domaćih navijača, javlja pogled.ba

Zrinjski uvjerljivom pobjedom protutnjao Skopljem

Zrinjski Mostar jednom je nogom u drugom pretkolu Europske lige nakon što su pobijedili Akademiju Pandev 3-0.

Utakmicu u Skoplju "plemići" su otvorili napadački. Već u drugoj minuti Staniša Mandić izlazi pred golmana Akademije, ali ne uspijeva zabiti gol. No, već deset minuta kasnije na semaforu se promijenio rezultat. Kadušić je uputio odličan centaršut, a najviši u kaznenom prostoru bio je Irfan Hadžić koji glavom postiže gol za 1-0.

Zrinjski s igračem manje pobjedio Željezničar

Veliki derbi u 26. kolu Premijer lige BiH odigrali su u Mostaru aktualni prvak Zrinjski i Željezničar, a na kraju je domaći tim slavio pobjedu rezultatom 1:0, piše Sportsport.ba.  Miran uvod u utakmicu vidjeli smo u Mostaru. Nije se ništa posebno događalo u početnih 15-ak minuta, a prvi koji je prijetio golu bio je FK Željezničar. Igrala se 19. minuta kada je Mujezinović uputio udarac prema golu, ali pravo u Brkića. Četiri minute kasnije gosti su imali novu akciju.