Poziva te da postaneš dio velike košarkaške obitelji i najuspješnijeg sportskog kolektiva u BiH.

Vršimo upis djece u školu košarke za godišta: 2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013 i 2014.
Svaki novi polaznik nakon 3 mjeseca treniranja dobiva originalni DRES HKK Široki sa imenom i brojem po želji.

Jelčić: Igokea, Borac i Spars u dogovoru prekinuli prvenstvo

Predsjednik HKK Široki Igor Jelčić lakrdijom je nazvao ono što se dogodilo u završnici košarkaškog prvenstva BiH, istaknuvši kako su propozicije natjecanja bile jasne prije početka Lige 6. Na konferenciji za novinare Jelčić je podsjetio da je Široki proglašen prvakom Bosne i Hercegovine jer se tri preostala kluba (Igokea, Borac, Spars) nisu pojavila na završnom turniru u Širokom Brijegu proteklog vikenda. - Te tri ekipe argumentirale su to velikim brojem odigranih utakmica, umorom i brigom za zdravlje svojih igrača.

Košarkaši Širokog pobijedili Bosnu u utakmici punom preokreta

Košarkaši Širokog Brijega pobijedili su u dvorani Pecara u prvenstvu BiH ekipu Bosne Royal rezultatom 80:76 pa su tako prekinuli niz od tri uzastopna trijumfa sarajevskog tima.

Bosna je nešto bolje otvorila utakmicu, ali je Široki odigrao odlično u napadu u drugoj četvrtini te preokrenuo rezultat. Na kraju se na odmor otišlo sa sedam poena prednosti za domaće.

Košarkaši Sparsa izgubili od Mladosti, sigurne pobjede Širokog i Borca

Večeras su odigrane tri utakmice 18. kola prvenstva BiH za košarkaše, a veliko iznenađenje smo vidjeli u Sarajevu.
Spars je izgubio kod kuće od Mladosti rezultatom 80:77. Ekipu iz Mrkonjić Grada je do pobjede vodio bivši igrač Sparsa Šalić sa 23 poena i 8 skokova, dok je u redovima poražene ekipe Hasandić ubacio 16 koševa.

Napokon s publikom: HKK Široki će pustiti određeni broj gledatelja na utakmicu

Utakmica je posebna zbog toga što će to biti prva u dvorani Pecara s publikom na tribinama, poslije skoro godinu dana čekanja. Budući da u Županiji Zapadnohercegovačkoj gledatelji smiju na sportske događaje, i HKK Široki će otvoriti tribine.

Neće biti puno, ali svejedno bi ugođaj napokon trebao ličiti na normalni sportski događaj.

Košarkaši Širokog nakon preokreta izgubili od Zlatibora

U susretu drugog kola košarkaške ABA 2 lige Zlatibor je savladao Široki rezultatom 88:80.
Bila je to utakmica s dva različita poluvremena. U prvom je Široki bio bolja ekipe te se na odmor otišlo pri vodstvu bh. predstavnika 43:31.

Međutim, u nastavku su se košarkaši Zlatibora razigrali te su na kraju zasluženo došli do pobjede 88:80.