KK Široki Brijeg

Odličan nastup za KK Široki Brijeg na Prvenstvu Hrvatske

Odličan nastup i danas na ekipnom Prvenstvu Hrvatske za karate Klub Široki Brijeg

Danas su članovi karate kluba Široki Brijeg nastupili na ekipnom Prvenstvu Hrvatske koje se održalo u Zagrebu.

Luka Kvesić u kategoriji kadeta sa muškom ekipom je osvojio broncu, te ga već naredni vikend očekuje nastup na prvenstvu Balkana koje se održava u Sloveniji u Brežicama.

Širokobriježanka Laura Zelenika brončana na Balkanskom Prvenstvu u Banja Luci

Članica karate kluba Široki Brijeg Laura Zelenika danas je nastupala za reprezentaciju Hrvatske te osvojila brončanu medalju u vrlo jakoj konkurenciji. Laura je prvo kolo bila slobodna dok je u drugom bila zaustavljena od CrnogorSke predstavnice, te nakon tog nanizala pobjede protiv predstavnice BiH 2-1 i Turske 3-1.
Laura je na najbolji mogući način predstavila svoju reprezentaciju, klub i sam Grad Široki Brijeg.

Lauru je do medalje vodio trener Marin Hrkać

Karate klub Široki Brijeg ima 3 predstavnika koji će braniti boje Hrvatske

Od 30.5. Do 2.6 u Banja Luci se održava Prvenstvo Balkana za djecu. Karate klub Široki Brijeg ima 3 predstavnika koji će braniti boje Hrvatske reprezentacije. Nastupa za reprezentaciju Hrvatske izborili su Laura Zelenika, Marija Ivanković i Matej Zeljko, pod vodstvom trenera Marina Hrkaća.

Karate Klub Široki Brijeg uspješan prvog dana državnog prvenstva Hrvatske

Ovog vikenda se održava državno prvenstvo Hrvatske za ml. Učenike, učenike i ml. Kadete. u Ivankovu. Karate klub Široki Brijeg je uspio osvojiti jednu brončanu medalju, i to Matej Zeljko u kategoriji učenika, dok treba napomenuti da je Laura Zelenika izgubila za broncu u zadnjim sekundama borbe iako je vodila čitav meč, ostaje žal za broncom, ali sutra nastupa ostatak ekipe iz karate kluba Široki Brijeg te se očekuje još odličnih rezultata.