Liverpool

Nezapamćen debakl prvaka Engleske, Liverpool primio sedam golova od Aston Ville

Nogometaši Aston Ville savladali su Liverpool s nevjerovatnih 7:2.

Da, dobro ste pročitali. Ekipa koja je prošle godine u posljednjem kolu izborila opstanak u Premijer ligi, ponizila je aktualnog prvaka Engleske i ispratila ih sa sedam golova u mreži.

Ollie Watkins donio je prednost Villi već u četvrtoj minuti nakon greške Adriana.

Isti igrač je u 22. minuti udvostručio prednost domaćih, a na 2:1 je smanjio Salah u 33. minuti.

Liverpool nakon 30 godina postao prvak Engleske

Liverpool je sinoćnjim porazom Manchester Cityja od Chelseaja (1:2) postao prvak Engleske nakon 30 godina, a upravo zbog čekanja od čak tri desetljeća jedan rekord je pao u drugi plan.

Naime, Redsi su postali klub koji je najbrže u  povijesti engleskog prvenstva došao do titule budući da je do kraja Premiershipa ostalo još sedam kola.

Fantastični Liverpool slomio Spurse u finalu i šesti put postao prvak Europe

Nogometaši Liverpoola u velikom finalu Lige prvaka pobijedili su ove subote u Madridu Tottenham zahvaljujući golovima Salaha i Origija te po šesti put u povijesti donijeli titulu prvaka Europe klubu s Anfielda...

Jürgen Klopp napokon se popeo na krov Europe. Nakon brojnih razočaranja na klupi Liverpoola uspio je njemački stručnjak ove subote na stadionu Wanda Metropolitano slavni klub vratiti na europski tron i tako naplatiti sve one trenutke kad su mu titule nesretno bježale iz ruku, uključujući i prošlosezonsku u Ligi prvaka.

Lovren: Liverpool može osvojiti Ligu prvaka

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren smatra da njegov Liverpool ove sezone može osvojiti Ligu prvaka. Lovren je očigledno impresioniran igrom “redsa“ u prvom susretu osmine finala u kojem su deklasirali Porto u gostima, pobijedivši rezultatom 5:0. Sadio Mane je postigao tri, a Mohamed Salah i Roberto Firmino po jedan gol, javlja Anadolija. “Zašto da ne? Naravno da možemo osvojiti Ligu prvaka.