PSG

Slavni nogometaš odbio dati podršku LGBT zajednicama, slično napravio i hrvatski reprezentativac Brekalo

Nogometni klubovi u posljednje vrijeme posebno se zalažu za jednakost i prihvaćanje vrijednosti LGBT zajednica i homoseksualaca.

Klubovi iz Premier lige tako znaju dodati dugine boje, što je simbol LGBT zajednice, na svoj grb, dok je Bayern uoči utakmice protiv Eintrachta stavio korner zastavice u bojama duge. Njih su počeli slijediti francuski klubovi koji su dizajnirali posebnu traku u duginim bojama.

Istovremeno se ozlijedili Neymar i Mbappe!

Brazil i Kamerun odigrali su u Milton Keynesu prijateljsku utakmicu koju je Seleção dobio rezultatom 1:0, golom Richarlisona u 45. minuti. Već u 6. minuti igru je napustio Neymar nakon što se poslije jedne solo akcije i pokušaja šuta iz daljine uz bolnu grimasu uhvatio za preponu. Nakon intervencije liječnika, predao je kapetansku traku i napustio travnjak uz zvižduke s tribina. Očito gledatelji baš i nisu povjerovali da je brazilska zvijezda doista ozlijeđena.

PSG slavio u najvećem francuskom derbiju i ostao bez Neymara

U najvećem derbiju francuskog nogometnog prvenstva vodeći PSG je na svom Parku prinčeva uvjerljivo svladao Marseille 3:0...

Parižani su poveli već u 10. minuti odličnim potezom Mbappea, drugi gol stigao je nakon nespretne reakcije braniča gostiju Rolanda u 28. minuti koji je skrenuo loptu u vlastitu mrežu, da bi konačni rezultat postavio Cavani u 55. minuti.

U PSG-u više nisu mogli šutjeti; evo što misle o Neymarovom mogućem bijegu u Real!

Jedna od stalnih glavnih tema u svijetu nogometa je budućnost Neymara odnosno može li brazilski reprezentativac nakon senzacionalnog transfera iz Barcelone u PSG u novom spektakularnom prelasku završiti u Real Madridu

Neymar je na početku sezone Camp Nou zamijenio za Park Prinčeva u rekordnom transferu u kojem je Barcelona na ime odštete dobila 222 milijuna eura, a on oko 36 milijuna eura godišnje što se s bonusima može popeti i na 50.

U PSG-u pripremaju teren za novu transfer 'bombu'; istraga Uefe ih ne zabrinjava

PSG priprema teren za još jedan milijunski transfer koji bi se mogao realizirati već u zimskom prijelaznom roku, a meta je jedna od najvećih mladih zvijezda nogometa Gianluigi Donnarumma

Pariški klub u katarskom vlasništvu napravio je pravi kaos na nogometnoj tržnici kupnjom Nemyara za nevjerojatnih 222 milijuna eura od Barcelone, a dodatni bijes je izazvao dovođenjem Kyliana Mbappea na posudbu iz Monaca, kako bi izigrao Uefin financijski fair-play, te će ga tek sljedeće sezone otkupiti za isto suludih 180 milijuna eura.

Ekipa puna nogometnih zvijezda: PSG-a nezaustavljivo juri Ligom prvaka

Momčad PSG-a nezaustavljivo juri prema prvom mjestu u skupini B Lige prvaka. U četvrtom kolu na svom je stadionu dočekala ekipu Anderlechta i praktički već u prvom poluvremenu riješila pitanje pobjednika (5:0).

Vodeći pogodak za Parižane zabio je Veratti u 30. minuti utakmice, da bi najskuplji nogometaš na svijetu, Brazilac Neymar u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena povećao prednost na 2:0.

Atomski trojac Paris St. Germainea, Neymar, Mbappe i Cavani prvi put igrali zajedno

Atomski trojac Paris St. Germainea, Neymar, Mbappe i Cavani, u petak je prvi put zaigrao zajedno u gostujućem dvoboju petog kola francuskog prvenstva s Metzom , u kojemu su gosti pobijedili s 5:1.

PSG je poveo pogotkom Edinsona Cavanija u 31. minuti, a šest minuta kasnije izjednačio je Emmanuel Riviere.