Slaven Bilić

FA optužio Slavena Bilića za nedolično ponašanje, kaznu će skupo platiti

Trener West Bromwich Albiona Slaven Bilić optužen je za nedolično ponašanje za vrijeme subotnje utakmice engleskog nogometnog prvenstva, u kojoj je njegova ekipa poražena od Evertona sa 5:2, objavio je u utorak Engleski nogometni savez (FA).

“Navedeno je da se jezik i/ili ponašanje menadžera West Bromwich Albiona na terenu, u poluvremenu utakmice Premier lige protiv Evertona 19.9.2020., može okvalificirati kao nedolično”, stoji u priopćenju glasnogovornika FA-a objavljenom na Twitteru.

Bilić prelomio: Ide po Oršića, on mu je prva želja ove zime!

Naravno da trebamo pojačanja, svaka ih momčad treba. Pogotovo što smo u mini-krizi, priznao je Slaven Bilić nakon poraza West Bromwich Albiona od Stokea 1-0.
Engleska je druga liga iscrpljujuća, WBA je dugo na vrhu, ali padovi se događaju stalno i svima. Pa bi zimski prijelazni rok zapravo mogao biti i spas. Svježa krv, za izlazak iz krize.

A kako piše Birmingham Mail, Bilić definitivno ide po Mislava Oršića! WBA je u kontaktu s njegovim menadžerima i žele transfer do kraja mjeseca.

Bilić preuzima reprezentaciju s kojom je svaki izbornik doživio fijasko!?

Prema tvrdnjama britanskog The Suna, Slaven Bilić velika je želja Kineskog nogometnog saveza. Žele ga na čelu reprezentacije koja doživljava same neuspjehe u posljednjih 16 godina...

Kinezi ulažu ogroman novac u svoj nogomet, ali rezultati nisu dobri, posebno ne na reprezentativnoj razini. Jedini put kad se njihova izabrana vrsta plasirala na SP bilo je 2002. godine, no u Japanu i Koreji natjecanje je završila sa sva tri poraza.

Bilićevo čudo na klupi West Hama; gubili 2:0 kod Tottenhama a onda preokret

Nogometaši West Hama izborili su plasman u četvrtfinale Liga kupa nakon što su u ludoj utakmici pobijedili Tottenham 3-2 premda su na poluvremenu gubili 0-2

Tottenham je poveo golovima Mousse Sissoka u 6. i Dele Allija u 37. minuti. Međutim, momčad Slavena Bilića je u nastavku susreta odigrala fantastično i s tri gola ostvarila pobjedu.

Junak u slavlju 'čekičara' bio je dvostruki strijelac Andre Ayew (55, 60), a među strijelce se upisao i Angelo Ogbonna (70).

West Ham i Bilić prošli; Leicester City izbacio Liverpool

Nogometaši West Hama izborili su plasman u osminu finala engleskog Liga kupa nakon što su u dvoboju 3. kola pobijedili drugoligaša Bolton 2:0

Slaven Bilić je odmarao glavne igrače, pa su priliku dobili igrači koji ove sezone nisu previše igrali. Zaigrao je i kapetan Mark Noble koji se oporavio od ozljede koljena.

Londonski sastav je slavio golovima Angela Ogbonne (4), Diafre Sakha (31) i Arthura Masuake (90+4).