Zrinjski ima novog trenera

Nogometni klub  HŠK Zrinjski imenovao je novog trenera koji će naslijediti Blaža Sliškovića.
Radi se o Hariju Vukasu koji je trenirao nekoliko drugoligaša u Hrvatskoj.

Poraz Zrinjskog i u Mostaru: Sarajevo ide u polufinale

Nogometaši Sarajeva plasirali su se u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine. Bordo tim je u Mostaru slavio protiv Zrinjskog identičnim rezultatom kao i u prvom susretu (1:0) i na taj način se plasiralo među četiri najbolje ekipe u ovom natjecanju.

Gol je postignut u sudačkoj nadoknadi kada je Benjamin Tatar nakon sjajnog solo prodora zakucao loptu u Brkićevu mrežu za konačnih 1:0.

Napadač HŠK Zrinjski Nemanja Bilbija zadržan u mostarskoj bolnici

Kako je priopćeno na službenoj Facebook stranici HŠK Zrinjski, Bilbija se žalio na jake bolove u slabinskom dijelu leđa (kralježnica) te je nakon utakmice otišao u bolnicu gdje je i zadržan.

Bolovi su posljedica neugodnog udarca koji je zadobio tijekom derbija protiv Sarajeva odigranog u Mostaru u subotu, koji je završen remijem 2:2.

Bilbija je postigao oba gola za Plemiće i prvi je strijelac lige s 14 pogodaka.

Zrinjski prokockao pobjedu u zadnjoj minuti utakmice

U prvom susretu drugog pretkola Europske lige nogometaši Zrinjskog i Vallette odigrali su u Mostaru 1:1.  Rezultat je to koji više odgovara prvaku Malte koji je u većem dijelu današnjeg susreta bio u podređenom položaju.

Zrinjski je zaprijetio već u drugoj minuti, kada je udarac Bekića iz okreta krajnjim naporom u korner izbacio vratar Bonello. Deset  minuta kasnije u prigodi je Bilbija, ali je nakon odličnog ubacivanja Filipovića šutirao pravo u dobro postavljenog čuvara mreže Maltežana.

Hajduk na krilima Ohandze slavio u posljednjoj provjeri protiv Zrinjskog 2:1

Hajduk je danas u borbi za treće mjesto pobjedio prvaka BiH Zrinjski iz Mostara na Memorijalnom turniru Andrija Anković u Gabeli.

Jučer je Hajduk u polufinalu turnira izgubio od domaćina GOŠK-a rezultatom 2:1, a Zrinjski je poražen od Sutjeske 1:0.

Nakon prvog dijela utakmice nije bilo pogodaka, iako su obje momčadi imale svoje prilike.