Bojan Bogdanović ubacio 26 koševa u porazu Indiane

480 ABC portal 01.ožujka 2018. 12:00
bojan bogdanović
RAZIGRANI MOSTARAC

Bojan Bogdanović sa 26 koševa je bio najbolji strijelac utakmice, ali to nije pomoglo Indiani na gostovanju u Atlanti, gdje su Pacersi poraženi sa 107-102. Bogdanović je za 35 minuta na parketu iz igre gađao 10/17 te imao tri skoka, dvije asistencije i jednu blokadu. Orlando je na svom terenu poražen od Toronta 117-104, a Mario Hezonja je za 19 minuta uspio ubaciti 17 koševa uz odličan šut 5/7, a imao je još i dva skoka, jednu asistenciju i dvije osvojene lopte. Dragan Bender je bio u početnoj petorci Phoenixa koji je slavio na gostovanju u Memphisu sa 110-102.

Hrvatski reprezentativac je igrao 34 minute te ubacio 7 koševa uz 5 skokova, jednu asistenciju, 1 osvojenu loptu i dvije blokade. Od ostalih rezultata valja izdvojiti pobjedu Houstona na gostovanju kod Los Angeles Clippersa 105-92, što je Rocketsima 14. uzastopni trijumf kojim su nastavili 'mrtvu utrku' za najbolji učinak u NBA ligi s aktualnim prvacima Golden State Warriorsima, koji su u noći sa srijede na četvrtak slavili kod Washingtona sa 109-101. Houston (48-13) uz 48 pobjeda ima jedan poraz manje od Golden Statea (48-14).