Iako se stvarala pobjednička atmosfera, Zmajevi se iz Torina vraćaju pokisli, BiH sve dalje od EURA

336 ABC portal 11.lipnja 2019. 23:00
PORAZ U ITALIJI

Iako se već danima stvarala atmosfera koja je bh reprezentaciji trebala pomoći pobjediti Italiju u vrlo važnoj kvalifikacijskoj utakmici  reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je večeras rezultatom 2:1 u Torinu protiv Italije u utakmici četvrtog kola Grupe J kvalifikacija za plasman na Europsko prvenstvo 2020. godine.

Iako su u gostima protiv apsolutnih favorita i višestrukih svjetskih prvaka "zmajevi" odigrali borbenu utakmicu, te nakon prvog poluvremena imali i vodstvo 1:0, domaćini su u nastavku stigli do preokreta i čitavog plijena te tako u očaj bacili nekoliko tisuća bh navijača koji su pratili reprezentaciju u Torinu. Ovim porazom BiH je završila skoro na samom dnu ljestvice i sve je dalje od Eera 2020.