Kakva predstava Andreja Kramarića! S četiri gola u zadnjem kolu 'ubio' dortmundsku Borussiju

260 ABC portal 27.lipnja 2020. 17:45
UTAKMICA KARIJERE

Hrvatski nogometni reprezentativac i napadač Hoffenheima, Andrej Kramarić, očito je uhvatio pravu formu, jer s dva je gola do 30. minute, doveo svoju momčad u vodstvo na gostovanju kod dortmundske Borussije. Na početku drugog poluvremena zabio je još dva, za konačnu pobjedu 4:0

Andrej Kramarić imao je velikih problema ove sezone. Prvo je završio na operaciji, potom se mukotrpno vraćao i stigao na terene krajem listopada. Potom je odradio i prvi dio nastavka sezone, ali onda je pod pauzom uzrokovanom koronakrizom opet upao u probleme s ozljedom gležnja.

Na njegovu žalost, liječnici nisu detektirali prave uzroke, ali Kramarić je odrađivao terapije, koje su očito ureodile plodom, jer u zadnjih četiri utakmice hrvatski je napadač dobivao minutažu.

Protiv Union Berlina u prošlom kolu krenuo je od prve minute, zabio je i gol. A trener Kaltenbach gurno ga je od prve minute i na gostovanju kod dortmundske Borussije.

Nakon povratka iz svlačionice, Kramarić je nastavio 'trpati', pa je u 48. zabio za 3:0, a u 50. za nevjerojatnih 4:0.

Kod trećeg gola dodao mu je Togoanac Bebou, iako je Kramarić veći dio posla odradio sam, prevarivši jednog od stopera domaćih.

Četvrti gol Kramarić je zabio s 11 metara, ali penal je stigao nakon njegove asistencije Dabouru, a kojeg je srušio Hummels.