NK Široki Brijeg na krilima Bagarića osigurao lijepu prednost pred uzvrat protiv NK TOŠK

384 ABC portal 03.travnja 2019. 18:00
POLUFINALE KUPA

Široki je u ovaj susret ušao kao apsolutni favorit, a tu ulogu je opravdao na svom terenu jer je slavio pobjedu s dva gola razlike, koju je vjeroJatno i priželjkivao.

Širokobriježani su bili bolji od samog početka utakmice, a do prvog pogotka su došli u 39. minuti i to na sjajan način. Dražen Bagarić je šutirao sa oko 18 metara i pogodio same rašlje protivničkog gola. Bio je to sjajan pogodak, a ujedno i konačan rezultat prvog dijela susreta.

U nastavku susreta Široki je propustio nekoliko dobrih prilika prije nego što je u 76. minuti Bagarić postigao novi gol. Nakon centaršuta sa desne strane, dogodio se nesporazum između gostujućeg golmana i štopera, a to je iskoristio Bagarić koji pogađa za 2:0.

Koliko je TOŠK bio bezopasan na ovoj utakmici najbolje pokazuje činjenica da je do prvog udarca u okvir gola stigao tek u 82. minuti. Do kraja utakmiceBagarić je imao dvije dobre šanse da postigne hat-trick, ali ostalo je ipak 2:0. Podsjetimo da se uzvratni susret igra za sedam dana u Zenici.

Široki Brijeg: Bilobrk, Barišić, Franjić, Eliomar, Marić, Ćorluka, Pamić, Hrkać, Bagarić, Marković, Enin.

TOŠK: Strika, Pavlović, Koprivica, Kurdić, Mace, Rastoka, Kalesić, Devedžić, Ivković, Hasić, Kitanović.