Rođendansko slavlje Škripara, nestanci struje i pobjeda nad Borcem od 2:0 obilježili derbi na Pecari

886 ABC portal 10.rujna 2017. 22:00
ŠKRIPARI rođendan
PREMIJER LIGA BIH

Derbi 7. Kola Premijer lige BiH odigran je na Pecari između Širokog i banjalučkog Borca. Vrlo teški uvjeti za igru dodatno prekidani problemima sa reflektorima i jednim potpunim nestankom struje trgali su igru u inače izuzetno fer i korektnoj utakmici, piše ABCportal.info.

Pred sami početak susreta igrači Širokog i 1500 gledatelja na stadionu Pecara čestitali su vjernim navijačima Škriparima 21 rođendan. A najljepša čestitka navijačima stigla je u 22 minuti, samo minut nakon što su Škripari transparentima i navijanjem obilježili 21-godišnjicu, kad je Dino Ćorić majstorskim lobom doveo Široki u vodstvo od 1:0.

Drugo poluvrijeme ista slika na terenu, Široki ima bolje prilike ali i gosti igraju potpuno otvoreno. Borac ima podršku svojih navijača koji su stigli u lijepom broju na tribine Pecare. A onda 65. faul nad Menalom u šesnaestercu gostiju sudac Mujić  pokazuje na bijelu točku. Nakon prekida zbog nestanka struje Čabraja je bio uspješan s 11 metara za vodstvo od 2:0. Kiša je neumorno natapala travnjak Pecare koji je pri samom kraju utakmice bio u vrlo teškom stanju, no utakmica se odigrala do samog kraja. Rezultat od 2:0 za Široki je dočekao zadnji zvižduk suca Mujića.

Naš fotoreporter na tribini Pecare snimio je i nekadašnjeg Hajdukova golgetera Matu Bilića koji je pogledao ovaj premijerligaški derbi.