Široki pokazao kvalitetu i golijadom istopio Čelik na Pecari

34,911 ABC portal 04.kolovoza 2017. 21:15
corluka
PREMIJER LIGA BIH

Treće kolo Premijer lige na Pecaru je donijelo susret između Širokog i Čelika. Oko tisuću gledatelja pratilo je ovaj susret gdje se igrao odličan nogomet. Čelik se nije došao braniti na Pecari pa su danas igrači Širokog pokazali svoju  kvalitetu i visokim rezultatom (4:0) porazili Zeničane.

Od početka utakmice Široki je dominirao ali do prvog gloka stigli su u 35 minuti kad je Ćorluka lijepo s desne strane uposlio Krstanovića koji je rutinski pogodio za 1:0. Minut kasnije lijepa akcija Lončara ovog puta sa lijeve strane stigla je lopta do raspoloženog Krstanovića koji je siguran i pogađa za 2:0. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme Široki i dalje dominira i kontrolira igru. To je urodilo plodom za još dva gola u mreži Čelika koje su postigli Begonja i još jednom Krstanović.
Gledatelji su zadovoljni napustili Pecaru i pljeskom ispratili nogometaše Širokog koji su i u ovoj utakmici pokazali da su po kvaliteti svakako u igri za sami vrh tablice.