Zrinjski iskoristio dva penala ali ipak teško došao do pobjede protiv GOŠK-a

5,700 ABC portal 17.veljače 2018. 16:45
zrinjski i gošk
PREMIJER LIGA BIH

U okviru 19. kola BHT Premijer lige u Mostaru su se sastali Zrinjski i GOŠK. Iako su Mostarci bili izraziti favoriti ipak su teže od očekivanog pobijedili ekipu GOŠK-a rezultatom 3:2. Gabeljani  su poveli u 10. minuti golom Srefana Barića i dobro se držali do 54. minute kada Miloš Filipović s bijele točke poravnava na 1:1.

Ponovno su Gabeljani nakon samo četiri minute priredili hladan tuš za Mostarce kada je Nardin Mulahusejnović doveo goste u vodstvo. Sudac Emir Spahalić ponovno u 70. Minuti pokazuje na bijelu točku za domaćina, a Miloš Filipović pogađa za novo izjednačenje.  Na kraju je sreća totalno okrenula leđa gostima jer je Filipović minutu prije kraja utakmice postigao hat-trick i matirao GOŠK, za veliko slavlje Zrinjskog u nastavku Premijer lige.