Ante Rebić

Treći u Europi: Ispred Rebića u 2020. su samo dvije zvijezde

Nezaustavljivi Ante Rebić ponovno je zabio u golijadi u 34. kolu Serie A. Milan je uvalio petardu Bologni i slavio 5-1, a hrvatskom napadaču to je čak 12. gol ukupno u ovoj kalendarskoj godini.

U 57. minuti utakmice Zlatan Ibrahimović primio je loptu na nekih 18 metara od gola, uočio stasitog Hrvata, gurnuo mu loptu, a Rebić je iz okreta zapucao i matirao protivničkog golmana! Ovaj nije imao šanse...

Fantastični Ante Rebić sredio 'staru damu'; Juventus je na San Siru vodio 2:0, a onda primio četiri gola...

Čudesnim preokretom nogometaši Milana pobijedili su Juventus 4:2 u susretu 31. kola talijanskog prvenstva uz novi gol hrvatskog reprezentativca Ante Rebića

'Rossoneri' su u svega pet minuta zabili tri gola okrenuvši rezultat 0:2 u vodstvo 3:2, a do kraja susreta preko Ante Rebića zabili i četvrti gol za drugu uzastopnu pobjedu, te šesti susret bez poraza u nizu.

Ante Rebić nepromišljenim startom zaradio crveni karton i olakšao Juventusu ulazak u finale

Napokon se zaigrao nogomet i u Italiji. Prvi su na teren izašli igrači Juventusa i Milana, u sklopu uzvratnog polufinalnog dvoboja talijanskog kupa. Dvoboj u Torinu završio je bez pogodaka, a kako je Juve u prvoj utakmici izvukao kao gost 1:1, 'Stara dama' prošla je u finale.

U prvoj utakmici u Milanu bilo je 1:1, a prema tadašnjem stanju, raspoloženju i igrama, Juventus je slovio za 'papirnaotg' favorita. Iako bi se 'crveno-crni' i tada borili za izenanđenje.

Evo gdje gledati okršaj Rebića i Ronalda za finale kupa Italije

Čekali smo više od tri mjeseca, krajem ožujka činilo se nemogućim, ali jedna od najpogođenijih zemalja korona virusom danas nastavlja s nogometom. I odmah - u glavu. Polufinalom kupa.

Juventus i Milan otvorit će "ljetni calcio" uzvratom Coppe u Torinu od 21 sat. Prva utakmica odigrana je još prije četiri mjeseca na San Siru i završila je remijem 1-1.

Anti Rebiću drastično je pala vrijednost, ali to u ovom slučaju nije loša već odlična vijest

Hrvatski nogometni reprezentativac i napadač Milana, Ante Rebić, još uvijek ne zna kakva mu je sudbina u dresu 'crveno-crnih'. Jer nakon odlaska Zvonimira Bobana, činilo se kako bi se Rebić već nakon prve godine posudbe mogao vratiti u Eintracht

Ante Rebić je u Milan stigao 2019. godine na dvogodišnju posudbu. Zvonimir Boban htio je s hrvatskim reprezentativcem pojačati napadačku liniju. Ako uspije, Rebića bi Milan otkupio, a ako ne, jednostavno bi ga vratio njemačkom klubu.

Tako je, majstore! Rebić opet zabio gol, zna se tko je glavni

Zlatanu Ibrahimoviću poništen je gol u prvom poluvremenu zbog igranja rukom premda se u usporenoj snimci vidi da je bila uz tijelo. No, nepravdu je ispravio... A tko drugi nego Ante Rebić! Zabio je za vodstvo Milana 1-0 kod Fiorentine u sklopu 25. kola Serie A prije nego je Pulgar iz penala postavio konačnih 1-1 u 85. minuti.

Ante Rebić još jednom dokazao da igra u vrhunskoj formi; zabio za pobjedu protiv Torina

AC Milan ovog ponedjeljka odradio je svoju prvenstvenu obvezu 24. kola, a gost na San Siru bio je Torino. Jedini pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Ante Rebić

Nogometaši Milana u 24. kolu talijanske Serie A domaćini su Torinu. 'Crveno-crni' od dolaska Zlatana Ibrahimovića igraju sve bolje i bolje, ali veliki doprinos u njihovoj uzlaznoj putanji ima i hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Ante Rebić zabio i Juventusu i pokazao svima da je veliko pojačanje i pravi golgeter

U prvoj polufinalnoj utakmici Talijanskog nogometnog kupa Milan i Juventus su na San Siru odigrali 1:1

Milan svoju slabu sezonu u prvenstvu može spasiti utješnom nagradom – osvajanjem Kupa, ali na tome putu mu stoji najteži mogući suparnik, aktualni prvak Juventus. U prvih 90 minuta 'rossoneri' nisu slomili velikog rivala iako su bili blizu pa će odluka pasti 4. ožujka u Torinu.

Milan tako niti desetu utakmicu u nizu nije uspio pobijediti Juventus. Međutim, ovoga puta barem nije izgubio kao u zadnjih devet susreta.

Odlične Rebićeve partije više nisu slučajnost, Milan izborio polufinale

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je asistent za prvi pogodak Milana u 4:2 (1:1, 2:2) pobjedi protiv Torina nakon produžetka u četvrtfinalu Talijanskog kupa.

Rebić je u 12. minuti probio lijevi bok i potom odličnom prizemnom loptom uposlio Bonaventuru koji je doveo Milan u vodstvo od 1:0.