Real

Ovakvo predstavljanje Real još nije imao, no na dresu neće biti desetka

Eden Hazard prošao je ovog četvrtka obavezni liječnički pregled, predstavio se navijačima na dobro ispunjenom Santiago Bernabeu i dao prve izjave kao igrač Reala, no mnoge je iznenadilo što nije imao broj na svom novom dresu...

El Clasico bez pobjednika: Barcelona - Real 2:2

Iako ovaj puta El Clasico nije imao nikakvu natjecateljsku težinu, jer je Barcelona već osigurala naslov prvaka, dvoboj na Camp Nou bio je dovoljno zanimljiv, a na kraju je završilo neodlučeno 2-2, premda je Real cijelo drugo poluvrijeme imao igrača više.

Prvi gol nije trebalo dugo čekati. Nakon lijepe akcije Barcelone mrežu je u 10. minuti zatresao Luis Suárez. No, Real je brzo došao do poravnanja nakon pogotka Cristiana Ronalda u 15. minuti.

Ramos se na trening Reala dovezao u legendarnom Fići

Jedna od najvećih zvijezda madridskog Reala Serhio Ramos oduševio je i nasmijao suigrače, ali i sve ljubitelje nogometa svojim potezom.

Naime, Ramos je na trening Kraljevskog kluba došao u legendarnom Fići.

Ovim činom Sergio je zbunio članove osiguranja Reala koji su pokušali da ga spriječe da uđe u trening centar, ali su popustili kada su vidjeli ko je za volanom. I naravno, nasmijali su se.

Na Floridi sinoć utakmicu odigrali veliki rivali Barcelona i Real Madrid (3:2)

Najveći europski klubovi se uveliko spremaju za predstojeću sezonu. Tako su u sklopu priprema na Floridi sinoć svoj susret igrali veliki rivali Barcelona i Real Madrid.

Na kraju su pobjedu odnijeli nogometaši Barce koji su slavili rezultatom 3:2. Ono što će se pamtiti u ovoj utakmici jeste i potez kojim je Messi načeo Navasa.