Slaven Bilić

Bilić prelomio: Ide po Oršića, on mu je prva želja ove zime!

Naravno da trebamo pojačanja, svaka ih momčad treba. Pogotovo što smo u mini-krizi, priznao je Slaven Bilić nakon poraza West Bromwich Albiona od Stokea 1-0.
Engleska je druga liga iscrpljujuća, WBA je dugo na vrhu, ali padovi se događaju stalno i svima. Pa bi zimski prijelazni rok zapravo mogao biti i spas. Svježa krv, za izlazak iz krize.

A kako piše Birmingham Mail, Bilić definitivno ide po Mislava Oršića! WBA je u kontaktu s njegovim menadžerima i žele transfer do kraja mjeseca.

Bilić preuzima reprezentaciju s kojom je svaki izbornik doživio fijasko!?

Prema tvrdnjama britanskog The Suna, Slaven Bilić velika je želja Kineskog nogometnog saveza. Žele ga na čelu reprezentacije koja doživljava same neuspjehe u posljednjih 16 godina...

Kinezi ulažu ogroman novac u svoj nogomet, ali rezultati nisu dobri, posebno ne na reprezentativnoj razini. Jedini put kad se njihova izabrana vrsta plasirala na SP bilo je 2002. godine, no u Japanu i Koreji natjecanje je završila sa sva tri poraza.

Bilićevo čudo na klupi West Hama; gubili 2:0 kod Tottenhama a onda preokret

Nogometaši West Hama izborili su plasman u četvrtfinale Liga kupa nakon što su u ludoj utakmici pobijedili Tottenham 3-2 premda su na poluvremenu gubili 0-2

Tottenham je poveo golovima Mousse Sissoka u 6. i Dele Allija u 37. minuti. Međutim, momčad Slavena Bilića je u nastavku susreta odigrala fantastično i s tri gola ostvarila pobjedu.

Junak u slavlju 'čekičara' bio je dvostruki strijelac Andre Ayew (55, 60), a među strijelce se upisao i Angelo Ogbonna (70).

West Ham i Bilić prošli; Leicester City izbacio Liverpool

Nogometaši West Hama izborili su plasman u osminu finala engleskog Liga kupa nakon što su u dvoboju 3. kola pobijedili drugoligaša Bolton 2:0

Slaven Bilić je odmarao glavne igrače, pa su priliku dobili igrači koji ove sezone nisu previše igrali. Zaigrao je i kapetan Mark Noble koji se oporavio od ozljede koljena.

Londonski sastav je slavio golovima Angela Ogbonne (4), Diafre Sakha (31) i Arthura Masuake (90+4).