R.P.M. Globtrade d.o.o. Ljubuški raspisuje natječaj za radna mjesta

806 ABC portal 08.veljače 2019. 14:00
RADNA MJESTA

R.P.M. Globtrade d.o.o. Ljubuški raspisuje natječaj za radno mjesto:
- Mehaničar / Vulkanizer (M/Ž) - Ljubuški -više izvršitelja -

Opis radnog mjesta:
- Održavanje i popravak osobna vozila kao i zamjena guma i felgi
- Obavljanje preventivnih pregleda osobna vozila, dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova
- Drugi poslovi po nalogu neposredno pretpostavljenoga

Uvjeti:
- Završena srednja škola za automehaničara / autoelektričara / vulkanizera
- poželjno je radno iskustvo od najmanje godinu dana
- Obavezna vozačka dozvola B kategorije (C kategorija je poželjna)
- Pozitivan stav prema poslu, kolegama, nadređenima i kompaniji
- Spremnost na timski rad, komunikativnost i želja za dodatnim usavršavanjem

Nudimo vam:
- Izazovan i dinamičan posao
- Odgovarajuća primanja
- Mogućnost napredovanja.

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete, prijavu s kratkim životopisom, potvrdu o radnom iskustvu,
pošaljite na adresu:

R.P.M. Globtrade d.o.o. Ljubuški, Hrašljani 10, 88320 Ljubuški
ili na info@rpm-globtrade.com najkasnije do 28.02.2019. godine.

Tagovi:

Komentari

EUR
EMU(EUR)

Jedinica: 1
Kupovni: 1,95583
Srednji: 1,95583
Prodajni: 1,95583

Jedinica: 100
Kupovni: 26,239952
Srednji: 26,305716
Prodajni: 26,37148

Jedinica: 1
Kupovni: 1,295015
Srednji: 1,298261
Prodajni: 1,301507

USD
SAD(USD)

Jedinica: 1
Kupovni: 1,73417
Srednji: 1,738516
Prodajni: 1,742862

Jedinica: 1
Kupovni: 1,713907
Srednji: 1,718203