TT kabeli raspisali Natječaj za radno mjesto ...

1,771 ABC portal 04.studenog 2021. 09:30
ŠIROKI BRIJEG

N A T J E Č A J
za radno mjesto:
Logističar – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:
evidencija i opertavina realizacija plana prodaje i nabave
pripremanje naloga za otpremu robe prema mjesečnim planovima prodaje
organizira isporuke prema planovima prodaje i nalozima od komercijalista iz odjela
izrada faktura, otpremnica i ostale dokumentacije za isporuku roba i suluga
evidencija i razduživanje Unutarnje obrade i ostalih carinskih procedura vezano za uvoz/izvoz robe
održava poslovne veze sa Carinom i Špediterom
logistička, administrativna i operativna podrška kolegama iz odjela prodaje i nabave.

Potrebni uvjeti:
VSS prometnog ili ekonomskog smjera
Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Poznavanje engleskoj jezika u govoru i pismu
Samostalnost u radu
Rad na računalu uz napredno poznavanje MS Office paketa
Diskrecija, organiziranost, odgovornost i pedantnost u odnosu prema poslu
Komunikativnost i spremnost na timski rad

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: info@ttcables.com ili poštom na adresu (s naznakom ''PRIJAVA ZA POSAO'')
TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg, BiH

Natječaj ostaje otvoren do 25.11.2021.g.

Tagovi:

Komentari

EUR
EMU(EUR)

Jedinica: 1
Kupovni: 1,955830
Srednji: 1,955830
Prodajni: 1,955830

Jedinica: 100
Kupovni: 25,941631
Srednji: 26,006648
Prodajni: 26,071665

Jedinica: 1
Kupovni: 1,361438
Srednji: 1,364850
Prodajni: 1,368262

USD
SAD(USD)

Jedinica: 1
Kupovni: 1,704325
Srednji: 1,708596