Bojan Bogdanović i njegova Indiana srušili moćnog LeBrona Jamesa i Cavse!

71 ABC portal 16.travnja 2018. 09:15
bojan bogdanović
SENZACIJA NA STARTU

Indiana Pacersi, za koje sjajnno ove sezone igra hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović, nadigrali su u gostima dopravke NBA lige Cleveland Cavalierse 98:80 u prvoj utakmici prvog kruga NBA doigravanja

Indiana Pacersi odigrali su odličnu utakmicu u kojoj su se bacali za svakom loptom, igrali obranu krvavih koljena i pogađali trice uvijek kada bi se Cleveland približio. Cavsi su na domaćem terenu bili bez ikakve šanse za pobjedu. Indiana je već u prvoj četvrtini pokazala da su došli po pobjedu u Cleveland dobivši taj period s 33:14.

Cavsi su u drugoj četvrtini došli na deset poena minusa, ali Pacersi do kraja četvrtine bježe na 17 koševa prednosti. Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović odigrao je jako dobro prvo poluvrijeme u kojem je ubacio 10 poena, piše portal Basketball.hr.