Cipetić napravio nepotrebnu glupost, Čelik lagano do pobjede nad Širokim

223 ABC portal 05.listopada 2019. 17:30
PORAZ ŠIROKOG

Čelik je i u Zenici bio bolja ekipa od Širokog i zasluženo pobjedio rezultatom 2:0. No, gosti nisu bili bez šansi za pobjedu i u ovom susretu ali iscrpljenost nogometaša Širokog koji su u kratkom vremenu odigrali dva velika derbija ipak je bila dodatni adut za Zeničane.

široki se dobro nosio u prvom poluvremenu dok nije Cipetić napravio jedan nepromišljen potez driblanja nadomak šesnaesterca što mu nije pošlo za rukom pa je morao srušiti napadača Čelika koji mu je oduzeo loptu i zato zasluženo zaradio isključenje što je bio svakako prelomni trenutak utakmice.

Drugo poluvrijeme domaći su imali više od igre uz više htijenja došli su do dva pogotka Mahmutovića i tako prekinuli pobjednički niz Širokog koji se kući vraća bez bodova.