Očekuje se službeno očitovanje čelnika nogometnog kluba Sarajevo, a prema dostupnim informacijama intervenirala je i policija i spriječila da ne dođe do težeg sukoba.
Neslužbeno, navijači Sarajeva su ogorčeni i bijesni što su njihovi ljubimci prokockali čak 13 bodova prednosti u odnosu na banjalučki Borac koji je u nedjelju nakon pobjede nad Tuzla Cityjem, kolo prije kraja prvenstva, osvojio titulu prvaka nakon punih 10 godina.
Prema informacijama Avaza, nekoliko igrača Sarajeva je nakon teškog incidenta zauzelo stajalište da ne trebaju igrati finale Kupa BiH koje je na rasporedu u srijedu u Zenici i to baš protiv novog prvaka Borca iz Banja Luke. Kako tvrde, potreseni su onim što se događa i zabrinuti za svoju sigurnost.
Komentari