Široki na Pecari ostvario još jednu vrijednu pobjedu u ABA ligi, bolji od Heliosa 75:58

395 ABC portal 18.prosinca 2019. 19:15
POBJEDA ŠIROKOG

U susretu dvanaestog kola ABA lige 2 na Pecari su se sastali  Široki i slovenski Helios. Domaći su utakmicu počeli onako kako i priliči domaćinima te pokazali želju i htijenje da ostvare još jednu pobjedu u ovom natjecanju.

Široki je dobio prvu četvrtinu 26:21 a na odmor se otišlo sa 41:37.

U nastavku utakmice domaći nastavljaju u istom ritmu i značajnije rezultatski odmiču, kontroliraju utakmicu i imaju svoj ritam u kojem ne nedostaje energije. Tako su treću dionicu utakmice riješili u svoju korist 22:11

Zadnja četvrtina je krenula skorom 63 : 48. Domaći košarkaši i dalje su potpuno u utakmici i ne dozvoljavaju gostima da im ugroze pobjedu. Sredinom zadnje dionice Široki ima prednost od 18 koševa pa su utakmicu rutinski priveli kraju i ostvarili još jednu važnu pobjedu 75:58

D.Drežnjak 19, M.Drežnjak 15  Filipović 10, Karačić 10, Čolak 10 poena...