Širokobriježanima sva tri boda na Pecari

408 ABC portal 06.listopada 2018. 21:15
PREMIJER LIGA

Širokobriježani su u ovaj susret ušli kao veliki favoriti. Ipak, i u ovoj utakmici je bilo očito kako tim Goce Sedloskog ima dosta problema u realizaciji i uz dosta muke na kraju je domaći tim ipak slavio pobjedu.

Prvo poluvrijeme donosi nekoliko šansi za Široki. Imali su kontrolu lopte i utakmice, ali završnog udarca nije bilo i na odmor se otišlo bez golova (0:0).

Uvodne minute nastavka donijele su ofanzivu domaćeg tima. Ipak, redali su se promašaji pred golom Krupe, no Široki je ipak uspio slomiti otpor neugodnih gostiju.

Do vodstva je domaći tim stigao u 65. minuti. Dosuđen je penal, a siguran izvođač je Dejan Čabraja za prednost od 1:0.

Nastavio je domaći tim sa napadima i nakon vodećeg gola, a u 75. minuti su uspjeli da riješe ovaj susret. Stipe Jurić je uposlio Matea Marića koji pogađa za 2:0.

Ovo je bio i konačan rezultat ovog meča i Široki je došao do zaslužena tri boda.