Čović o pozivima ‘osmorke’ visokom predstavniku: Ne vidim nijednog razloga da Schmidt intervenira, on je uradio što je trebao uraditi

Lider HDZ-a BiH danas je boravio u Odžaku, gdje je u izjavi medijima kratko prokomentirao formiranje vlasti FBiH.

Čović je tako prokomentirao i pozive stranaka ‘osmorke’ da kod uspostave vlasti u Federaciji, visoki predstavnik Christian Schmidt dodatno intervenira.

– Ne vidim nijednog razloga. Mislim da je visoki predstavnik intervencijama uradio ono što je trebao. Mi ćemo vjerojatno u naredna dva dana imati predsjednicu Federacije i dva zamjenika koji će imati mandatara. Iće se u uspostavu Vlade. Ne vidim nijednog razloga da bilo tko intervenira, rekao je Čović.

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info