Mladići koji su stradali u jučerašnjoj stravičnoj nesreći kod Bugojna imali su 21, 23 i 34 godine

Mladići Šerif Čehaja (23) i Anadin Zahidić (34) iz Donjeg Vakufa i Amir Alibegović (21) iz Bugojna imena su stradalih u jučerašnjoj prometnoj nesreći u selu Čurčića Lug kod Bugojna.

Čehaja je bio suvozač u automobilu marke VW Golf, Zahidić suvozač u automobilu “Škoda”, a Alibegović vozač Golfa. Vozaču Škode E. G. (1990) lliječnicise bore za život u travničkoj bolnici.

“U ovoj prometnoj nesreći smrtno su stradali vozač i suvozač u vozilu Golf, kao i suvozač u vozilu Škoda. Teže tjelesne ozljede zadobio je vozač vozila Škoda, koji je prevezen u Kantonalnu bolnicu Travnik”, potvrđeno je ranije iz Ministarstva unutarnjih poslova Srednjebosanske županije.

www.abcportal.info

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info