Policija upala u tvrtke u Mostaru i Sarajevu zbog tragedije u Donjoj Jablanici

Službenici Federalne uprave policije provode aktivnosti privremenog oduzimanja predmeta i drugog dokaznog materijala u sklopu istrage u predmetu „Donja Jablanica“, po nalogu Posebnog odjela Vrhovnog suda FBiH za suzbijanje korupcije, organiziranog i međužupanijskog kriminala, a pod nadzorom tužitelja Posebnog odjela Federalnog tužiteljstva, priopćeno je iz FUP-a.

Aktivnosti policija provodi u sjedištima šest pravnih osoba na području Hercegovačko-neretvanske županije i Županije Sarajevo. Istodobno traje očevid na području Mostara radi prikupljanja potrebnih dokaza.

Federalna uprava policije i Posebni odjel Federalnog tužiteljstva, kako se navodi u priopćenju, nastavljaju intenzivnu suradnju u istrazi s ciljem utvrđivanja svih činjenica i okolnosti pod kojima je 2024. godine, na području Donje Jablanice, uslijed elementarne nepogode život izgubilo više osoba.

www.abcportal.info

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info