Obustavljen promet dionicom Trn – Mokro kod Širokog Brijega: Radovi na Ovčjem Brodu preusmjeravaju vozače

ŠIROKI BRIJEG – Zbog radova koje na području Ovčjeg Broda kod Širokog Brijega (točnije u blizini mosta) izvode djelatnici Elektroprivrede HZHB, promet dionicom Trn – Mokro trenutno je u potpunosti obustavljen.

Promet se do završetka radova preusmjerava alternativnim cestovnim pravcima preko Brijega i Podjele.

Prema informacijama kojima raspolaže ABCportal, radovi bi trebali biti završeni u tijeku današnjeg dana, nakon čega će ova prometnica ponovno biti puštena za redoviti promet. Vozači se pozivaju na strpljenje i prilagodbu vožnje privremenoj regulaciji.

www.abcportal.info

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info