Marko Perković Thompson poslao poruku uoči koncerta u Dugoplju

Marko Perković Thompson u četvrtak je u Imotskom na stadionu Gospin Dolac nakon dugo vremena ponovno održao samostalni koncert i hitovima kao što su ‘Moj dida i ja’, ‘Geni kameni’, ‘Moj Ivane’, ‘Dolazak Hrvata’, ‘E, moj narode’ i ‘Lijepa li si’ raspjevao mnogobrojnu publiku.

Pjevača sada očekuje i koncert u Dugopolju, a na svom Facebook profilu s pratiteljima je podijelio da su pripreme u punom jeku.

“Krenule su pripreme za spektakl u Dugopolju i slaganje spektakularne produkcije. Nema sumnje da nas očekuje još jedna noć za pamćenje”, poručio je.

www.abcportal.info

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info