359
U padu dijela nadstrešnice Željezničkog kolodvora u Novom Sadu poginulo je 14 ljudi, a pet osoba još nije identificirano, potvrdio je srbijanski predsjednik Aleksandar Vučić je u obraćanju javnosti. Vučić je rekao kako je među stradalima osam državljana Srbije, a jedna osoba je iz Sjeverne Makedonije.
“Obiteljima i svim bližnjima želim u ime svih građana izraziti sućut “, rekao je Vučić, prenosi RTS.
Facebook komentari