Goran Bregović na godišnjicu genocida u Srebrenici održava koncert u Rimu

Goran Bregović zajedno sa svojim “Orkestrom za svadbe i sahrane” večeras će nastupati na festivalu Villa Ada, koji se održava u Rimu.

Slučajno ili ne, Bregović je odlučio održati koncert na dan obilježavanja genocida u Srebrenici.

Svoju turneju ponosno je najavljivao i ranije, a u jednoj objavi je napisao da je čak i sretan što ima nove termine za svoje nastupe. Upravo u toj objavi, prvi datum je 11. srpnja.

Karte za njegov nastup u Rimu koštaju oko 35 eura. Organizatori koncerta, naveli su da će uz svaku kupljenu ulaznicu na ulazu za koncert Gorana Bregovića dobiti i jedno pivo potpuno besplatno.

Podsjećamo, Bregović je u svojim intervjuima često naglašavao kako dolazi iz obitelji čiji je otac Hrvat, a majka Srpkinja, a da je njegova supruga Dženana muslimanka. Tada je naveo da ni svojim kćerkama nikada nije branio koju će religiju odabrati. Međutim, bez obzira na sve, termin koncerta na dan kada Europa priča o važnosti očuvanja sjećanja na genocid u Srebrenici je najblaže rečeno diskutabilan potez, prenose sarajevski mediji.

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info