HDZ 1990: Osuđujemo napad na hrvatske državljane u Mostaru

Gradski odbor HDZ-a 1990 Mostar osuđuje napad na hrvatske državljane u Mostaru, te poziva nadležne da promtno djeluju kako bi se ovaj slučaj rasvijetlio i odgovorni priveli pred lice pravde.

Ovo je jedan u nizu događa koji narušava sigurnosnu sliku Mostara i cijele županije, što bi u konačnici moglo imati pogubne reperkusije i na turizam koji je naša najjača ekonomska grana.

Sinoć je u Mostaru zasjedao i županijski odbor HDZ-a 1990 Hercegovačko-neretvanske županije gdje se otvoreno govorilo o brojnim temama koje su vezane za sigurnosne izazove u HNŽ-u. Posebno nas zabrinjavaju sve češći incidenti koji vode ka dizanju nacionalnih tenzija, a nadležni o svemu šute.

ODRŽATI SJEDNICU NA TEMU SIGURNOST

Podsjećamo da je Klub zastupnika HDZ-a 1990 na inicijativu našeg vijećnika u Gradskom vijeću Grada Mostara Tea Tomića početkom travnja tražio od Skupštine HNŽ-a da hitno održi sjednicu na temu sigurnosti, što se još nije dogodilo.

Ovom prilikom podsjećamo na značaj održavanja te sjednice i pozivamo sve nadležne službe na odgovornost, a građane da ne nasjedaju na provokacije, jer nije isključeno da se radi o režiranim događajima onih politika koje na taj način vladaju već desetljećima.

www.abcportal.info

Facebook komentari
Tagovi


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info