Podrška Dinamovih navijača Srebrenoj Bosni i stradalima od poplava

U Varaždinu, je u tijekui zmeđu domaćeg Varaždina i zagrebačkog Dinama. Iako je susret okupio brojne navijače koji uživaju u igri, posebno je upečatljiv trenutak bio onaj kada su navijači Dinama podigli snažnu poruku solidarnosti sa stradalima u Bosni i Hercegovini uslijed nedavnih poplava.

Poplave su pogodile mnoga područja u BiH, uključujući mjesta i gradove sjeverne Hercegovine i srednje Bosne, gdje su stanovnici pretrpjeli značajne gubitke. U takvim teškim trenucima, poruka podrške koja je stigla s tribina Varaždinskog stadiona odjeknula je kao izraz zajedništva i empatije, prenosi hercegovina.info

Na transparentu koji su podigli BBB, pisalo je: “Srebrena Bosno, kolijevko naša, molimo za tebe 100 Očenaša”. Ova emotivna poruka inspirirana je stihovima popularne pjesme Tereze Kesovije.

www.abcportal.info

Facebook komentari
Tagovi


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info