Preko 2,7 milijuna osoba u srpnju ušlo u BiH

Tijekom srpnja ove godine u Bosnu i Hercegovinu ukupno je ušlo 2.722.617 osoba, dok je u istom razdoblju izašlo 2.596.774 osoba. Uspoređujući podatke s istim mjesecom prošle godine, može se konstatirati da je ove godine došlo do blažeg porasta prometa preko državne granice i to za oko 0,5 posto na ulazu u BiH i 1,7 posto na izlazu iz BiH, rekli su Feni iz Granične policije BiH.

Dalje navode kako je tijekom srpnja ove godine u BiH ušlo najviše državljana BiH, a potom državljana Hrvatske, Srbije, Njemačke, Poljske i Slovenije, što je jednako strukturi ulazaka u BiH po državljanstvu osoba prošle godine u srpnju.

U istom razdoblju na nekoliko graničnih prijelaza, u pojedinim intervalima tijekom dana, zabilježen je pojačan promet osoba i vozila što je uzrokovalo čekanje duže od 60 minuta. Iz Granične policije kažu da se to najčešće događalo na Međunarodnom graničnom prijelazu Deleuša te na prijelazima Zupci, Ivanica, Brod i Velika Kladuša.

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info