Sezona je pečenog kestena kojeg Širokobriježani obožavaju

Svi oni koji vole pečeni kesten došli su na svoje. Ovih dana krenula je sezona, plodovi su zreli i spremni za pečenje.

Majstor Ivica je dugogodišnji širokobriješki kestenjar a njegov pečeni kesten Širokobriježani obožavaju.

-Sezona je krenula a trajati bi trebala do svete Kate (25.studenog)- rekao nam je Ivica dok je pazio na plodove da se ne prepeku.

Ivica je sa svojim kestenima uglavnom svaki dan na istom mjestu od 18 do 21 sat. Cijena po kilogramu pečenog kestena je 20 KM s tim da možete kupiti količinu koja vam odgovara, od 2 KM pa dalje.

wwww.abcportal.info

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info