U Međugorju održana Hodnja mira

Održana je tradicionalna “Hodnja mira” s početkom u 6,00 sati ispred samostana Svetog Ante na Humcu pa sve do župne crkve Svetog Jakova u Međugorju.

Hodočasnici iz cijeloga svijeta molili su krunicu, pjevali i zahvaljivali Gospi, a na čelu kolone nošen je križ. Vjernici su došli povodom 42. obljetnice ukazanja u Međugorju.

Kolonu je predvodio međugorski župnik fra Zvonimir Pavičić.

Facebook komentari
Tagovi


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info