Vlasnik ugostiteljskog objekta u Mostaru pucao kada je provalnik krenuo na njega

Policijska stanica Mostar Centar zaprimila je sinoć u 21.20 sati prijavu da je u tijeku provala u ugostiteljski objekt u Mostaru.

– Dolaskom na mjesto događaja policijski službenici su utvrdili da je izvršena provala u ugostiteljski objekt te da je prijavitelj, odnosno vlasnik objekta, upotrijebio vatreno oružje, ispalivši više hitaca – potvrdila je Feni glasnogovornica MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije Ilijana Miloš.

U pucnjavi nitko nije ozlijeđen, a prema dosadašnjim informacijama, vlasnik je upotrijebio vatreno oružje nakon što je osoba zatečena u objektu, krenula prema njemu i još jednoj osobi, držeći u ruci predmet pogodan za nanošenje ozljeda, nož, nakon čega se udaljila s mjesta događaja.

Izvršen je očevid, a vatreno oružje je privremeno izuzeto.

O događaju je upoznat nadležni tužitelj Županijskog tužiteljstva u Mostaru. 

www.abcportal.info

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info