MOSTAR: Nemanja Bilbija korak do još jednog rekorda u dresu Zrinjskog

Nemanja Bilbija je na korak od još jednog rekorda koji će biti vrlo teško srušiti.

Najbolji strijelac u domaćem ligaškom natjecanju, već je mogao dosegnuti brojku od 200 postignutih golova za klub iz Mostara u utakmici protiv Sarajeva.

U jednom od razgovora na kraju prethodne sezone istaknuo je da mu je cilj dosegnuti brojku od 200 golova za Zrinjski, a vjerojatno nije zamišljao da bi to mogao postići na samom startu ove sezone.

Bilbija je za klub iz Mostara zabijao u svim natjecanjima u kojima je igrao, pa je tako postigao 165 golova u ligaškom natjecanju, 11 u Kupu BiH, pet u kvalifikacijama za Ligu prvaka, tri u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu, 11 u kvalifikacijama za Europsku ligu, tri u grupnoj fazi Konferencijske lige i jedan u Superkupu BiH.

Najbolji strijelac lige BIH u njezinoj povijesti odigrao je ukupno 333 utakmice za Zrinjski.

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info