Trumpov kućni prijatelj i predstavnik SAD-a sutra kod Save Minića u Banja Luci

Iz Vlade Republike Srpske najavljeno je da će premijer Savo Minić sutra u Banja Luci razgovarati s Paolom Zampolijem, specijalnim predstavnikom Sjedinjenih Američkih Država za globalnu suradnju.

Paolo Zampoli je italijanski biznismen, diplomata, lobista, modni agent i producent. Radio je u modnoj industriji i bio povezan s poznatim modnim brendom Valentino, a istovremeno ima jake veze u političkim krugovima.

U svojoj političkoj karijeri bio je predstavnik Dominike u Sjedinjenim Američkim Državama i ambasador te zemlje pri UN-u.

Poznat je i po dugogodišnjem prijateljstvu s aktuelnim američkim predsjednikom Donaldom Trampom. Često ga se spominje kao osobu koja je omogućila upoznavanje Donalda Trampa i Melanije.

www.abcportal.info

Facebook komentari


ABCPORTAL.info je news portal pokrenut idejom da u moru web portala i stranica na našem prostoru donese nešto drukčiji pristup odabiru informacija koje prezentiramo na našim stranicama.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvola izdavača!

Kontaktirajte nas: info@abcportal.info

Posljednji članci

©2025  Sva prava pridržava ABCportal.info