Subota, 18 svibnja, 2024
- Oglas -

Sigurna pobjeda Zrinjskog protiv Širokog Brijega!

Nogometaši Zrinjskog ostvarili su sigurnu pobjedu od 3:0 na svom terenu protiv Širokog Brijega, te su tako nastavili borbu za titulu u WWin ligi Bosne i Hercegovine.

Do devete minute bilo je mirno, a onda dvije sjajne intervencije golmana gostiju Puljića. Posebno se istaknuo u drugoj situaciji kada je glavom šutirao Bilbija.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo većih uzbuđenja.

Umalo je u 48. minuti bilo 2:1. Kpan je centrirao, loptu je dodirnuo Tičinović i zamalo prevario Marića.

Pogreška domaćih u 59. minuti, šutirao je Marić s 30 metara, ali je Marić jako dobro obranio njegov udarac.

Novi dobar napad Zrinjskog u 74. minuti, ali dobro je reagovala obrana gostujuće ekipe.

U posljednjim trenucima utakmice dosuđen je novi penal za Zrinjski. Ovaj put siguran je bio Kozina.